Raport i Wielka Mapa Reprywatyzacji

Zapraszam Wszystkich do Tworzenia Raportu i Wielkiej Mapy Reprywatyzacyjnej Warszawy.

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tym projektem. Mam ogromną przyjemność zaprezentować Mapę Reprywatyzaji jaką buduję. To jest dopiero sam poczatek projektu i pierwsza lista danych dodana do bazy danych w ilości 1780 zaznaczonych nieruchomości.

Działającą wersję mapy, umieszczę już w Menu na Stronie Głównej, pod przyciskiem Mapa, gdyż to są już prawdziwe dane. W nastepnych tygodniach będę dodawał funkcjonalności do wyświetlania danych jak i do ukrywania warstw. Wiem, że na wolniejszym internecie pomaga to użytkownikowi w szukaniu informacji. Jednocześnie będę dodawał kolejne dane, gdyż posiadam listę około 3000 nieruchomości.

Ponieważ nie ma jeszcze możliwości wyłączenia budynków w 3D, dodam 2 linki do mapy, jedną w 3D, drugą w 2D.

!!! Co zrobić, gdy Twoj adres nie jest zaznaczony na mapie? !!! – Narazie nic. Właśnie buduję prostą stronę w której będzie można to zaznaczyć w bazie danych na poprawnym adresie, jako prośbę o dodanie budynku/nieruchomosci/terenu do mapy. Pamietam, że tam były i pewnie dalej są, jakieś absurdy z odzyskiwaniem chodnika, tak aby mieszkający mieli utrudnione życie i nie mogli sie dostać do własnego domu. Też bedziemy zaznaczać. Nawet jedną płytkę chodnikową. A na samym końcu to wszystko podliczymy. Moja lista jest od 1990r., ale wierzę, że znajdziemy lepsze.


Mapa Reprywatyzacji 3D Mapa Reprywatyzacji 2D

Muszę zacząć pisać dokumentację, bo zaraz zapomnę co jak zrobiłem. Sam nie mogę walczyć z korupcją na całym Świecie. Nawet z moimy cwaniaczkami, nie mogę sobie poradzić.