Instrukcje

Strona Afera Reprywatyzacyjna pl, jest cały czas w trakcie budowania. Możliwa jest zmiana miejsca stron w menu, czy wyglądu, do momentu kiedy strona nie osiągnie Wersji 1.0. Strona ma na celu łączenie ludzi i pomoc, poprzez wspólne działanie. Elektroniczne Centrum Informacji o Reprywatyzacyjnej.

Strona jest zabezpieczona Certyfikatem SSL.

Jeżeli odwiedzasz tą stronę jako gość, niestety masz ograniczony dostęp do wielu funkcji.

„Gość” ma dostęp  do: Publikacji, Prasy, Wydarzeń, Pomocy, Forum (bardzo ograniczone),  O mnie i Kontakt.

Zarejestrowana osoba (wymagany email), ma dostęp do wszystkich zasobów strony i ma możliwość brania udziału w dyskusjach w Komentarzach i na Forum.

1. Rejestracja – Po prawej stronie jest zakładka Login. Klinknij na „Rejestracja”. Są 3 opcję rejestracji:
– Konto na stronie Afera Reprywatyzacyjna. (Wpisz Nazwę Użytkownika i Email. Otrzymasz email z linkiem do logowania, gdzie wygenerujesz hasło.)
– Konto na WordPress.
– Rejestracja poprzez portal zewnętrzny. Google, Facebook, Twitter.

2. Prywatność – Strona jest zgodna z RODO (GDPR)

3. Co możesz znaleść na stronie:

Publikacje – Głównie artykuły i informacje napisane przez Ewę Andruszkiewicz. Dziennikarkę z 50’cio letnim stażem pracy.
Prasa – Ponad 200 linków do artykułów z różnych źrodeł prasowych, używając RSS. Nowe linki generowane są co 10 minut. (Ilość linków wzrośnie, jak również dodane będzie „Archiwum”, gdzie materiały będą sięgały 15 lat wstecz.)
Wydarzenia – Konferencje, Publiczne i Prywatne spotkania, Społecznościowe wydarzenia. (Lista jest prawie pusta. 1 wpis. Strona w budowie.)
Zasoby – Zbiór informacji prawnych, Linków i Dokumentów do pobrania. (Strona w budowie)
Galeria – Galeria Zdjęć które zostały opbulikowane na tej stronie, oraz z innych źródeł. (Strona w budowie)
Forum
 – Tutaj możesz poradzić się o pomoc, lub doradzić komuś używając swojego doświadczenia.
O sobie – O Autorce strony.
Pomoc – Problemy z Rejestracją i logowaniem. Informacje ogólne, techniczne i prawne.
Kontakt – Formularze kontaktowe do Moderatora i Admina strony.

4. W budowie:
Czat – umożliwienie odwiedzającym komunikację, poprzez różne kanały. Początkowo wewnętrzny komunikator, a następnie podłącznie się do Facebook, Twitter, Whatsapp, Skype.
Sieć – ludzi, materiałów i narzędzi, która ułatwia odnalezienie się w tej sytuacji. Wszystko w jednym miejscu. Łatwe przeszukiwanie materiałów. Tworzenie ruchomych infografik, które będą pomagały dane. Oddanie użytkownikowi kontroli nad stroną (Nie na tej wersji WordPress). Ja jestem miłośnikiem strony Wolframalpha.co.uk, która jest wpełni zautomatyzowana. Więcej o tym pomyśle można przeczytać w zakładce „O sobie->Łukasz Łozowski” lub „Pomoc=>Dane Techniczne„.

5. Nowe Pomysły:
Masz nowy/inny pomysł jak powinna działać taka strona? Co jest Ci potrzebne/niepotrzebne, do odnalezienia sie w tej masie przepisów i informacji? Podziel się z nami na Forum (Zgłoś pomysł), a my chętnie sprobujemy to zrealizować.

Jeżeli masz jakieś pytania natury techniczne, lub problemy i jesteś zalogowany na stronie, proszę zgłoś to na Forum (Raportowanie problemów na stronie).

Jeżeli nie możesz się zarejestrować, zalogować, utworzyć nowego hasła, lub masz inne trudności trudności jako „gość”. Proszę wypełnij formularz poniżej, aby wysłać wiadomość do Administratora.